O nas
Fotografia zawsze stanowiła wyjątkowo ważny element naszego życia, a z młodzieńczej pasji stała się po latach sposobem na życie. Ilustracyjną fotografią reklamową zajmujemy się już od kilkunastu lat. Od pięciu zaś także fotografią ślubną. W naszej pracy staramy się skupić na atmosferze tego wyjątkowego dnia i wiernym oddaniu piękna każdej jego chwili. Każdy z fotoreportaży traktujemy indywidualnie, niekiedy delikatnie akcentując jego unikalne cechy. Do zdjęć podchodzimy z profesjonalną pieczołowitością i zaangażowaniem, choć jednocześnie staramy się przy tym, by sesje przebiegały w serdecznej i miłej atmosferze, a praca z fotografem była dla Państwa Młodych radosną przygodą.

Realizując fotoreportaż jesteśmy dyskretni, choć wszechobecni. W trakcie przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej czy wesela jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś interesującego. W czasie wesela zawsze staramy się zdobyć zaufanie i sympatię osób fotografowanych tak, by nasza praca stała się dla nich wesołą ciekawostką. Dodatkowo atrakcyjności naszej oferty dodaje wprowadzona przez nas zabawa Crazybooth. W jej trakcie goście weselni mogą poczuć się jak w profesjonalnym studio fotograficznym, zaś zabawne rekwizyty pomagają im dobrać odpowiednią do ich nastroju stylizację.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym (Nikony D800, D700, D300 wraz z profesjonalnymi obiektywami, lampami oraz wyposażeniem studyjnym). Nasze usługi obejmują pracę dwojga fotoreporterów. Umożliwia to nam przygotowanie pełnej relacji z przygotowań przebiegających zarówno u Panny Młodej jak i Pana Młodego oraz uchwycenie tego samego momentu z dwóch różnych miejsc i punktów widzenia. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania zdjęć w czasie sprawowania liturgii.

Nie limitujemy ilości zdjęć, obróbce oraz retuszowi poddajemy wszystkie fotografie poprawne technicznie oraz interesujące merytorycznie. Zazwyczaj z cyklu: sesja narzeczeńska - przygotowania - błogosławieństwo - ślub - wesele - poprawiny - crazybooth - plener ślubny, przekazujemy na płytach DVD do 600 wysokiej jakości fotografii. Standardowy czas przekazania materiałów wynosi do trzech miesięcy od ostatniego dnia wykonania zdjęć. W wyjątkowych sytuacjach przekazanie gotowego materiału może odbyć się w krótszym terminie.

Do pakietu rozszerzonego gratis dodajemy plenerową sesję narzeczeńską. Dzięki temu Państwo Młodzi otrzymują fantastyczną pamiątkę a przy okazji mają szansę, aby lepiej poznać fotografów oraz metody ich pracy, oswoić się z obecnością obiektywu, co w trakcie późniejszych zdjęć ceremonii ślubnej znacznie ułatwia współpracę. Także gratis dodajemy opisaną w dziale "Oferta" usługę Crazybooth.

Na życzenie wykonujemy oprawę graficzną uroczystości (zaproszenia, winietki itp.) a także projekty albumów i publikacji okolicznościowych (tomików wierszy, pamiętników itp.) ilustrowanych fotografiami wykonanymi w czasie uroczystości i pleneru. Przygotowujemy także płyty z prezentacjami multimedialnymi (pokaz fotografii wraz z dedykowanym podkładem muzycznym).

Poza tym wykonujemy również:
- sesje rodzinne
- sesje "brzuszkowe"
- chrzty, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie
- inne uroczystości oraz eventy firmowe

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług
Aneta i Kamil Zakrzewscy
odwiedź nas na facebook'u
www.foto.adtwinzz.com


fotografia ślubna Łódź, zdjęcia ślubne Łódź, fotograf ślubny Łódź, fotografia ślubna Warszawa, zdjęcia ślubne Warszawa, fotograf ślubny Warszawa, fotografia ślubna Poznań, zdjęcia ślubne Poznań